Barwienie tworzyw sztucznych

Barwienie tworzyw sztucznych

Lifocolor to firma, która istnieje na rynku europejskim już od 1988 roku. Proponuje swoim klientom wysokiej jakości koncentraty barwiące.

Kolory to podstawa w przemyśle tworzyw sztucznych. Z tej przyczyny zapotrzebowanie na koncentraty barwiące jest bardzo wysokie. Lifocolor jest znana z tego, że dopasowuje swoje artykuły do oczekiwań indywidualnych klienta. Z tej przyczyny jej propozycja jest niezwykle szeroka, żeby zapewnić, że każde zamówienie złożone do Lifocolor będzie zrealizowane zgodnie z wytycznymi.

Produkty firmy są wykorzystywane w wielu branżach. W szczególności jest to sport a oprócz tego rekreacja, dom a oprócz tego ogród, automotive, opakowania, kosmetyki, zabawki, a nawet a oprócz tego produkty żywnościowe. Każdy klient ma inne potrzeby, co zapewnia, że propozycja firmy Lifocolor pełna jest nowości, które zawsze cieszą się wysoką jakością a oprócz tego spełnią dosłownie w największym stopniu wymagające wymagania.

Choć główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Niemczech, w Polsce Lifocolor Farbplast funkcjonuje z Bydgoszczy. Zatrudnione są tam osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, które kontynuują misję marki a oprócz tego starają się zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszych koncentratów barwiących. Oferta jest ciągle poszerzana o nowe artykuły, dzięki czemu staje się jeszcze to z większym natężeniem różnorodna. Lifocolor oferuje koncentraty barwiące w bardzo atrakcyjnych cenach, co sprawia, że korzystają z nich zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne, jak a oprócz tego producenci z mniejszym budżetem. Wieloletnie doświadczenie a oprócz tego świetna jakość sprawiają, że gdy chodzi o rynek polimerów to Lifocolor jest bezsprzecznym liderem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: