Bohemia szkło

Bohemia szkło

Serie szkła pochodzące z hut Bohemia cały czas rozbudzają fantazję odbiorców na wszystkich kontynentach.Produkty utworzone są z kryształowego szkła i znane jako Bohemia crystal glass. Ani chybi są eleganckie, są odpowiednio odlane, mają godny podziwu wygląd i są perfekcyjnie przejrzyste.Stwierdzenie Bohemia crystal to wyobrażenie orientacyjne. Tak na prawdę kryje się pod nim wielu wytwórców.Każda huta ma swój skład wyrobów ze szkła, na które składają się kielichy, szklanki, dzbanki, ozdoby i świeczniki. Obyczaj wyrobu szkła na terenach Bohemia jest niezmiernie sędziwy i pamięta czasy średniowiecza. Przez wszystkie lata umiejętność produkcji i zdobienia szkła była uszlachetniana.Obecnie jest to niewątpliwie najlepszy wytwórca szykownego szkła.

Jedna z hut szkła para się w manualnym robieniu wyrobów ze szkła.Jej specjalnością są naczynia dekorowane złotem z serii Casperia.Ręczna wytwórczość szkła jest na prawdę męcząca i czasochłonna. Współcześnie to autentyczna unikatowość jako że większość uzyskuje się automatycznie.

Wziętym fabrykantem jest huta szkła z miasta Svetla o nazwie Crystalite Bohemia.Jedną z w najwyższym stopniu znanych kolekcji jest QUADRO, której podstawę stanowią zestawy do whisky.Pozostałe fascynujące kolekcje to Safari, Infinity, Orbit.Mają też kieliszki gładkie i dekorowane.

Wśród wiodących producentów znajduje się Crystalex Bohemia, znaczna huta szkła, która wytwarza zwłaszcza kieliszki do wina.Ani chybi najbardziej wziętą kolekcją są kieliszki Angela. Zgrabna nóżka i rozchylony na górze kielich. Istnieje wersja gładka oraz rozliczna kolekcja ozdabiana.Pozostałe znane kolekcje tego fabrykanta to Claudia, Olivia, Julia i inne.Wytwórczością surowych produktów z ołowiowego szkła zajmuje się fabryka Bohemia Jihlava.W jej wytwórczości górują asortymenty z karafką. Czyli ciężkie likierówki i karafka. Jako uzupełnienie są wazony, miski oraz kandelabry.Większość kolekcji jest wykonana z gładkiego szkła. Mnóstwo stworzonych jest ze szkła z dekorem. Bohemia crystal to wybitnie wysoka jakość wykończenia. Renoma występująca na całym świecie.Nader jakościowe szkło kryształowe.Długa przeszłość i perfekcja wykonania decyduje o popularności. Naczynia Bohemia crystal glass było i jest poszukiwane i doceniane.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 03.04.2022 18:38:38)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 11.02.2018 00:29:17)

Podlinkuj wpis: