Bransoletki z drewnianych koralików – modne dodatki na na co dzień.

Bransoletki z drewnianych koralików – modne dodatki na na co dzień.

Jak mawiają najwięksi styliści – nie sam strój jest najważniejszy. Równie istotne są modne, stylowe ale przede wszystkim odpowiednio dobrane dodatki biżuteryjne – w tym niezastąpione bransoletki.

Bransoletki, jak żadne inne dodatki, są w stanie stworzyć unikalną. Niewątpliwą zaletą bransoletek jest to, że pasują właściwie do wszystkiego. Można je nosić ze eleganckimi spodniami, dżinsami, spódnicami a nawet strojami kąpielowymi. Nie ma w tym zakresie żadnych większych ograniczeń. Naturalnie duże znaczenie ma odpowiednie dobranie danego dodatku do własnego ubioru. Inną cechą, którą niosą bransoletki, jest to, że są bardzo wyrazistym akcentem. Można je dopasowywać do ubioru pod względem jego koloru lub przeciwnie, na zasadzie kontrastu. Oba podejścia są słuszne i oba mogą przynieść niesamowite efekty. Ważna jest w tym wypadku wyobraźnia.

Bransoletki wzorzyste można z powodzeniem łączyć – podobnie jak faktury i kolory. Bransoletki warto łączyć z innymi dodatkami, takimi jak kolczyki, naszyjniki, pierścionki… Jednak warto mieć na uwadzę, żeby nazwajem się uzupełniały i pasowały do siebie. Łączenie 5 odmiennych stylów może nie przynieść dobrych efektów. Modne są nadal zarówno tanie plastikowe bransoletki, jak i bardziej masywne, modne w latach 80tych bransolety zrobione z metali szlachetnych lub stali nierdzewnej. Ogromny wybór bransoletek na rynku sprawia, że w ciągu ostatnich kilku lat branża ta zrobiła niesamowity postęp – głównie w zakresie mnogości oferowanych produktów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 08.07.2020 09:53:14)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 22.06.2016 16:58:06)

Podlinkuj wpis: