BRCA 1

BRCA 1

Genos to poradnia genetyczna zlokalizowana w Łodzi i Strońsku trudniąca się udzielaniem fachowych porad z zakresu genetyki klinicznej. Konsultuje pacjentów w zakresie niepowodzeń rozrodu takich jak poronienie, niepłodność, martwy poród, chorób uwarunkowanych genetycznie, chorób wrodzonych. Skupia się również na diagnostyce genetycznej predyspozycji do wybranych chorób nowotworowych. Poradnia genetyczna współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie poradnictwa genetycznego i diagnostyki genetycznej. Optymalny czas oczekiwania na wizytę to od 4-6 tygodni. Badania są refundowane jeśli pokażemy skierowanie od lekarza, który podpisał umowę z Funduszem. W przypadku prywatnej wizyty, koszt wynosi ok 100 zł za osobę, a 150 zł dla par. Wizyta obejmuje kompleksową poradę genetyczną bądź ginekologiczną. Pierwsza wizyta pozwoli zgromadzić potrzebne informacje o pacjencie i jego problemach medycznych. Na miejscu jest możliwość pobrania krwi do badań. Poradnia przeprowadza określone badania przy użyciu pobranej krwi, nasienia, moczu oraz biopsji skóry.

Poradnia NZOZ Genos to również sklep, który w swojej ofercie posiada rekomendowane produkty takie jak: odczynniki, plastikowy niewielki sprzęt laboratoryjny oraz aparaturę. Podłoża i materiały są testowane w laboratorium przychodni i stosowane w codziennej diagnostyce chorób uwarunkowanych genetycznie. Poradnia realizuje przeszło 400 różnych badań. Zespół specjalistów służyprofesjonalną pomocą, fachową wiedzą oraz doświadczeniem. Dzięki badaniom genetycznym otrzymasz rzetelną diagnostykę. Twoja choroba może mieć podłoże genetyczne – sprawdź..

Zapraszamy do korzystania z porad lekarzy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 16.02.2018 22:28:09)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 11.10.2016 00:43:37)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz