Broda Św Mikołaja

Broda Św Mikołaja

Jeżeli szukasz fantastycznego stroju na Mikołajki bądź Boże Narodzenie, to rewelacyjny kostium znajdziesz na santaclaus.com.pl. Należałoby także dodać, że kostium świętego Mikołaja realizowany jest z materiału, który perfekcyjnie dopasowuje się do każdej figury. Wskazane jest także dodać, że strój ten składa się aż z osiemnastu elementów, jak też są to:

– pasek z klamrą,

– rękawiczki,

– okulary,

– dzwoneczek świętego Mikołaja,

– worek na prezenty,

– peruka,

– brzuch świętego Mikołaja,

– czapka,

– spodnie.

Dobrze jest także dodać, że buty świętego Mikołaja są dostępne od rozmiaru 42 do rozmiaru 46. Trzeba pamiętać, że za sprawą tego, że jest dostępny sztuczny brzuch, to każdy mężczyzna może przebrać się za Mikołaja. Strój świętego Mikołaja to również pastorał, którym podpiera się Mikołaj. Pastorał jest w kolorze złotym, który rewelacyjnie pasuje do całości stroju. Długość pastorału wynosi 178 centymetrów, co sprawia, że perfekcyjnie pasuje do mężczyzn różnego wzrostu. W tej stylizacji Mikołaja nie może również zabraknąć nakładek na buty oraz rózgi, która jest elementem tradycji.

Należałoby dodać, że worek na prezenty jest wykonany z materiału, który jest odporny na ciężary oraz co istotne, to można go prać w pralce. Worek nie posiada ściągacza, dzięki czemu można błyskawicznie oraz praktycznie włożyć, jak oraz wyciągnąć prezenty. W komplecie jest także czynny kubrak świętego Mikołaja, który jest w rozmiarze uniwersalnym. Za to spodnie są wykonane z grubego oraz puszystego czerwonego materiału. Należałoby także nadmienić, że spodnie te posiadają gumkę, dzięki czemu są w uniwersalnym rozmiarze.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: