Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Burgery Łódź najistotniejsze są wyborne, wielkie i świeże jadło, które serwujemy w naszej restauracji. Skutkiem tego nasze hamburgery Łódź są wyśmienite i potężne – dokładnie takie, jakich potrzebują i pragną dobrzy Indianie i pewni Kowboje. Takiego kolorytu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą fajką pokoju to prawdziwie Indiański hamburger przyrządzony z najlepszego gatunku, porządnie wyselekcjonowanej 100% wołowiny z swojskimi dodatkami i mocno chrupką bułką przenną!

Ale uwaga – to wciąga! Jesteśmy przekonani, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To powrócisz ponownie – po smak, wypoczynek i ten klimat!

Chociaż jest to jedno z wielu miejsc serwujących jedzenie na mapie miasta Łódź, to jednak jest to miejsce wyjątkowe, bo scalone z równie fenomenalną figurą. Imię Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o mocarnym wodzu plemienia Apache, który dźwigał właśnie takie miano. To jego wytrwałość, bohaterstwo i poszanowanie tradycji zezwoliły na to, by autochtoniczne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień czcić swoją cywilizację i tożsamość.Nie sposób nie zainspirować się tak zachwycającym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on oczarowałby się kuchnią, którą mamy radość serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już wezwać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć wybornym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 29.12.2017 11:08:02)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz