Chłodnie kominowe

Chłodnie kominowe

Ciepło zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Firma Savex funkcjonuje na polskim rynku już od wielu, wielu lat, bo jej początków trzeba doszukiwać się w latach dziewięćdziesiątych. Pierwszym kluczowym zleceniem były roboty remontowe oraz modernizacyjne chłodni kominowej w Elektrowni TURÓW w roku 1991 roku. Po tym zleceniu firma zyskała nie tylko wielu profesjonalnych oraz obdarzonych ogromną wiedzą specjalistów, ale również pogłębiło się jej doświadczenie, które dzisiaj może wzbudzać wielki szacunek wśród konkurencji.

Przez prawie dwadzieścia pięć lat działalności pełnej zaangażowania oraz szukania wciąż to nowych zadań i również rozwiązań firma Savex zdobyła miejsce wśród czołowych firm zajmujących się usługami w dziedzinie projektowania, budowy i również remontów oraz modernizacji szeroko pojętych obiektów budownictwa ogólnego oraz przemysłowego. W propozycji Savex znajdują się obiekty tj: chłodnia kominowa, chłodnia wentylatorowa, kominy przemysłowe, zbiorniki, silosy i również zapory wodne. Serwis żelbetu także należy do ich kompetencji. Fachowcy Savex proponują kompleksowe wykonanie usługi, zachowując zresztą jednocześnie znakomity poziom techniczny i również wysoką jakość oferowanych usług. Dysponujemy rozległym asortymentem niezbędnych do pracy przyrządów i również sprzętów. Posiadamy między innymi: specjalistyczne rusztowania wiszące, które służą do remontów chłodni kominowych i również zapór wodnych. Korzystamy także z podestów oraz rusztowań kominowych, co więcej z platform do wyburzeń kominów przemysłowych. Ciepło zapraszamy do szczegółowego przejrzenia naszej oferty na naszej stronie www: www.savex.pl.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 01.12.2017 05:45:34)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 11.08.2017 10:35:37)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz