Depilacja laserowa opole

Depilacja laserowa opole

Trudno ukryć, iż depilacja włosów na ciele bywa uciążliwa oraz bolesna. Na szczęście w dzisiejszych czasach dostępne są prekursorskie, szybkie oraz – co najważniejsze – trwałe formy zwalczania niechcianego owłosienia.
Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa na zasadzie podgrzewania cebulki włoska poprzez wiązkę światła emitowaną poprzez właściwy laser. Energia wytwarza się podczas kontaktu światła z melatoniną zawartą w cebulce oraz doprowadza do trwałego uszkodzenia cebulki.
Przebieg zabiegu
Depilacja laserowa Opole oraz w wielu innych miastach zazwyczaj poprzedzona jest konsultacją, w trakcie której kosmetolog robi sondaż, bada stan skóry i włosów oraz wybiera na podstawie tychże informacji parametry zabiegu.
Podczas konsultacji obszar zabiegu naświetlany jest laserem. W zależności od charakterystyki włoska oraz wyglądu skóry oraz wielkości strefy poddanej zabiegowi może on trwać od paru do nawet kilkudziesięciu minut.
Po zabiegu bardzo ważna jest właściwa opieka skóry. Nie wolno miejsca poddanego zabiegowi opalać ani stosować żadnych substancji podrażniających, w tym mydła i dezodorantu. Zabronione jest również używanie retinolu w każdej formie; doustnej lub w formie kremu.
Kilka dni po zabiegu może utrzymywać się podrażnienie oraz zaczerwienienie skóry, które samoistnie ustąpi.
Zabiegi należy powtarzać co 6-8 tygodni aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 05.05.2022 15:34:34)

Podlinkuj wpis: