Escape room Kraków

Escape room Kraków

Escape room to pomieszczenie, w którym bez liku może się zdarzyć. Nasi klienci znają tę formułę choćby z filmów a także seriali. Gwarantujemy im jednak szansę sprawdzenia na własne oczy, jak wygląda pokój ucieczki. W propozycji posiadamy kilka scenariuszy. To klient decyduje, czy woli zmierzyć się z wycieczką na Marsa, poszukać złota, a może sprawdzić się w laboratorium bądź też stanąć oko w oko z mieszkańcami Planety Małp. To tylko część dostępnych propozycji. Na życzenie klienta escape game może odbyć się w każdym miejscu. Nasi specjaliści przyjadą a także zapewnią wysokiej jakości oprawę do gry. W zależności od scenariusza może brać w niej udział grupa kilku, a nawet wielu osób. Osobom ,które planują większą imprezę proponujemy grę Escape House, do której zaprosić można ponad 100. To świetna atrakcja uzupełniająca dla spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Exit room to albowiem miejsce, w którym ludzie muszą ze sobą współdziałać. Niejeden szef zespołu bez wątpliwości doceni szansę zintegrowania ekipy pracowników i to w formie zabawy. Zdobyte umiejętności przydadzą się później w toku wykonywania obowiązków służbowych. Gra w ucieczkę łączy zatem przyjemne z pożytecznym. W ogólności chodzi głównie o przyjemne a także interesujące spędzenie czasu. Escape room to miejsce ,które jest odwiedzane przez dorosłych, lecz również a także dzieci. Gra idealna na urodziny, wieczór kawalerski, i jako urozmaicenie zjazdu rodzinnego. Namawiamy do naszych obiektów w Krakowie a także Katowicach. Wystarczy wybrać temat przewodni a także pozwolić się zamknąć. Do uwolnienia przyda się wiedza, indywidualne zdolności i również umiejętność kombinowania. Każdy będzie mógł się wykazać. A emocje w cenie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 07.02.2018 18:24:49)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz