Filtry ciśnieniowe :http://unitexprodukcja.com.pl/

Filtry ciśnieniowe :http://unitexprodukcja.com.pl/

Firma usługowa, którą prowadzimy została utworzona w 1989 roku oraz specjalizuje się w technologiach związanych z uzdatnianiem wody przeznaczonej zarówno do celów pitnych, gospodarczych albo ciepłownictwa. Nasze usługi realizujemy na bardzo wysokim poziomie co ma możliwość poświadczyć posiadanie przez nas bardzo wielu referencji wystawionych przez nas klientów. Z naszych usług skorzystało bardzo multum firm z zakresu przemysłu spożywczego, ciepłowni miejskich oraz wielu innych rodzajów obiektów. Ażeby dostarczać Państwu wysokiej jakości rozwiązania zainwestowaliśmy we własny przedsiębiorstwo. Powstał on w 1995 roku a w 2011 został przeniesiony do nowej hali znajdującej się w Grudziądzu. Nasza hala produkcyjna jest nowoczesna. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować towary kompatybilne z najwyższymi standardami. Korzystając z naszych usług z pewnością otrzymasz towary wysokiej jakości.

W zakresie wykonywanych przez nas wyrobów, mających zastosowanie w powyższych przemysłach znajdują się takie towary jak filtry ciśnieniowe, automatyczny aerator z kontrolą zwierciadła wody, wieże aeracji, wymienniki jonowe, zestawy pompowe, zbiorniki retencyjne oraz multum innych wyrobów wytworzonych zgodnie z najwyższymi standardami. Oprócz sprzedażą powyższych wyrobów trudnimy się wykonywaniem wielu rodzajów usług przy wykonywaniu, których mamy wieloletnie praktykę.

Robimy takie usługi jak śrutowanie, szkiełkowanie, usługi ślusarskie, usługi spawalnicze, walcowanie oraz multum innych usług z podobnych kategorii. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do robienia powyższych usług posiadamy bardzo najwyższej klasy sprzęt. Dzięki doświadczeniu oraz najwyższej klasy sprzętowi robimy wszystko na bardzo wysokim poziomie. Zlecając usługi naszej spółce możesz być w stu procentach bezsporny, że zlecenie zostanie zrobione na bardzo wysokim poziomie. Namawiamy bardzo serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej spółki. Zadowolenie z naszej oferty z pewnością pójdzie w parze z utworzonymi przez nas usługami.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 02.12.2018 08:46:38)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 20.06.2016 04:09:14)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz