Folia stretch

Folia stretch

Chciałbym przedstawić producenta opakowań z Krakowa. Firma „Jędruś” bo o nią chodzi to jeden z liderów na rynku krakowskim który zajmuje się produkcją opakowań każdego rodzaju. Od folii po kartony taki zakres wykonywanych prac obejmuje produkcja w tym zakładzie. Najpopularniejszymi produktami jednak są opakowania foliowe, które sprzedawana są pod różnymi postaciami. Folia stretch, folia ochronna, folia termokurczliwa, folie siatkowe to jest między innymi oferta z tej dziedziny.

Bardzo dobrej jakości produkty to jest cecha która powinna charakteryzować każdą firmę na naszym polskim rynku. Jedna każdy z nas dobrze wie że tak nie jest. W przypadku „Jędrusia” „jakość” to wyznacznik i wizerunek firmy. Ten przedsiębiorca dąży po prostu do doskonałości jakiej nie da nikt inny. Dlatego właśnie chciałbym wspomnieć o tej firmie.

Mówiłem także o jakości oraz o profesjonalizmie w prowadzeniu działalności produkcyjnej. Na czym to polega w tej firmie? Pewno wielu z nas zadaje sobie takie pytanie. Polega to na tym że każdy sprzedawany produkt jest wykonywany zgodnie z recepturą, nie ma mowy o żadnych zamiennikach czy innych półfabrykatach których nie powinno być w procesie produkcji. Klient rozmawia i negocjuje warunki wykonywania opakowań a firma jest rzetelna wobec każdego swego klienta i nic nie zmienia w ustaleniach dokonanych podczas podpisywania umowy. Przykładem może być folia stretch która jest produkowana w różnych wersjach, kolorach. Jeżeli dany klient zamówi taką a nie inna to taką dostanie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 54 (ostatnio: 01.06.2022 18:59:13)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 30.01.2018 04:59:04)

Podlinkuj wpis: