Fotograf ślubny z Tych – porady jak wybrać właściwego

Fotograf ślubny z Tych - porady jak wybrać właściwego

Fotograf na ślub z Tychów Sandra i Kuba to oryginalne zdjęcia ślubne.

Zapraszamy na stronę fotografa ślubnego z Tychów

Jeżeli szukacie osoby, która zrobi zdjęcia z waszego wesela to z kilku powodów możemy polecić nasze usługi.

Po pierwsze, pracujemy już kilka sezonów w branży fotograficznej, dzięki czemu możecie mieć pewność, że wasze najważniejszy dzień zostanie całkowicie ud komentowany. A wszystkie kluczowej ujęcia znajdą się w albumach, które także drukujemy w ramach swojej ofert.

Posiadamy rónież dokumenty pozwalające do wykonywania reportażu w kościołach.

Kolejnym powodem jest specyfika naszych zdjęć. Dążymy do tego, żeby każde ukazywało wyjątkowy charakter danego miejsca i ludzi, którzy tamsą. Dążymy do tego, żeby ujęcia były, zupełnie naturalne. Bardzo rzadko nakłaniamy do zrealizowania planowanych zdjęć. Chociaż przyznamy, zdarza się, że takie kadry wykonujemy. Najczęściej są to ujęcia robione jako zdjęcia grupowe. Są one bardzo kluczową pamiątką z waszego wydarzenia.

Kolejnym powodem jest nasz rodzaj pracy. W sanktuarium bardzo rzadko używamy dodatkowe oświetlenie, które najczęściej sprawia, że zdjęcia wyglądają wyjątkowo nienaturalnie. Tym niemniej w trakcie zabawy weselnej wykorzystywanie lampy błyskowej uzależnione jest od warunków. Gdy sala jest ciemna to w miarę systematycznie używamy dodatkowe światło. Natomiast, kiedy karczma jest rozświetlona. To wtedy staramy się niwelowanie nienaturalnych punktów światła. Dążymy do jak najbardziej naturalnej fotografii ślubnej.

Jeżeli myślicie gdzie mieć swój plener zdjęciowy, to możemy polecić bardzo dużo wyjątkowych lokalizacji. Może to być na przykład Nikiszowiec albo współczesne otoczenie muzeum Śląśkiego z imponującą architekturą.

Gdzie jeszcze można zrealizowania ciekawych zdjęć ze ślubu? Dla nas najciekawszym jednak miejscem jest po prostu natura. Tam możemy zrobić ujęcia, które cenimy. Zdjęcia można zrobić niemal o każdej porze roku. Najczęściej jest to lata ale bardzo polecamy sesje zimą. Wtedy nawet najzwyklejszy kadr nabiera magii. Jeżeli trafimy na odpowiednią pogodę czyli słońce to możemy liczyć na magiczne ujęcia. Z pewnością można zastanowić się nad sesją w tej niebywałej porze roku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 23.10.2018 16:34:54)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz