Frezowanie cnc

Frezowanie cnc

Firma METALKO to doświadczona oraz solidna firma, która działa w branży od 1992 roku oraz oferuje swoim klientom fachową obróbkę skrawaniem cnc w rozsądnej cenie. METALKO przypuszczalnie pochwalić się nie tylko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, ale również nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu przypuszczalnie podjąć się nawet najtrudniejszych oraz w największym stopniu skomplikowanych zleceń.

Jeśli interesuje Państwa precyzyjna analizowanie skrawaniem cnc, to jeszcze dziś powinni Państwo odwiedzić stronę metalko.com.pl oraz dokładnie zapoznać się z najnowszą ofertą firmy METALKO.

Powinno się wtrącić również oraz o tym, że przedsiębiorstwo METALKO oferuje rewelacyjne wykładziny ceramiczne, wyjątkowe wykładziny z laminatu, niezawodne powłoki ebonitowe oraz gumowe i dużo innych kompensatorów gumowych. Przedsiębiorstwo ta specjalizuje się także w regeneracji armatury przemysłowej, naprawie sprężarek i kompleksowych usług w zakresie obróbki plastycznej stali.

Przedsiębiorstwo METALKO to również ośrodek szkolenia spawaczy, który cieszy się bardzo dobrą opinią oraz wieloma ukontentowanymi kursantami. Więcej informacji o firmie, pełną ofertę usługową i referencje mogą Państwo wypatrzyć na stronie metalko.com.pl.

W pierwszej kolejności powinni Państwo dokładnie sprawdzić usługi w zakresie obróbki plastycznej stali, czyli cięcie laserowe, gięcie, lub zwijanie blach. METALKO jako jedna z niewielu firm w kraju oferuje bardzo dokładne cięcia plazmowo-tlenowe nowoczesną maszyną Tru Laser 3040 L32 TRUMPF. Sprzęt ten pozwala siekać stal nierdzewną do 15mm, aluminium do 10 mm, a stal węglową do grubości 20mm.

METALKO realizuje swoje usługi nie tylko dla klientów krajowych, ale również dla takich krajów jak np. Szwecja, Niemcy, Norwegia, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, czy Szwajcaria.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 14.12.2017 04:33:22)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 24.11.2017 15:59:47)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz