Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy

Chcesz poczuć się bezpiecznie na ulicy? Nieraz wracasz do domu późnymi co wieczór a także boisz się, że przypadkiem spotkać Cię coś nieprzyjemnego? Jeżeli tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz pieprzowy!

Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 2015r., aczkolwiek wcześniejsze doświadczenie a także zaufanie naszych klientów zdobyliśmy w serwisie internetowym allegro.

W naszej propozycji znajdą Państwo gaz pieprzowy w dwóch wariantach:

-gaz defensywny rodzaju CO zawierający kapsaicynem który jest całkowicie skuteczny, gdy zostanie naniesiony bezpośrednio na twarz a także oczy napastnika,

-gaz pieprzowy rodzaju SC CN zawierający środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na odzież powoduje odparowanie a także podrażnienie przeciwnika.

Pożądane byłoby zauważyć, że gaz defensywny jest efektywny zawsze, niezależnie od odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Sprzedajemy także paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Za ich sprawą w sposób efektywny obezwładnią a także unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszej ofercie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie bezspornie zaprzestanie ataku.

Jeżeli, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o własne bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zaznajomić się z naszą propozycją! Nasze artykuły są pełni legalne a także skuteczne a także przede wszystkim posiadają konkurencyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało w tym momencie wielu klientów a także każdy z nich wypowiada się o nas jedynie w samych superlatywach! Dołącz do nich również a także Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący artykuły do samoobrony!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 24.12.2017 21:28:14)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 15.10.2016 11:54:23)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz