Kabiny sanitarne – Jasal

Kabiny sanitarne - Jasal

Sprzęt zaprojektowany do zagwarantowania prywatności w publicznych łazienkach a także innych tego rodzaju przestrzeniach winien być wyprodukowany z bezpiecznych, solidnych materiałów, przyjaznych także co do wizualnym.

Kabiny sanitarne jakie wykonujemy, konstruujemy z myślą o tym, żeby korzystanie z nich nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. W wielu przypadkach zdarza się albowiem tak, że tenże sam wygląd konkretnych pomieszczeń w łazienkach zniechęca do tego, żeby je odwiedzić. Nasze obiekty są zaś bardzo eleganckie, odporne a także łatwe do regularnego czyszczenia, dzięki czemu powinny świetnie uskutecznić swoją rolę.

Nienagannie odnajdą się też one w takich obiektach jak basenowe przebieralnie, gdzie zapewnią niezbędną prywatność do tego, żeby spokojnie przebrać się w kąpielówki. Dzięki w pełni spersonalizowanym pod kątem Waszego zlecenia rozmiarom, ich użytkownicy będą mieć wewnątrz co niemiara miejsca, co zapewni dodatkową swobodę a także pełen luksus użytkowania.

Modele wykonujemy w dwóch wersjach – z płyty wiórowej laminowanej i z płyty HPL. Pozwoli Wam to wybrać najlepsze wyjście pod kątem Waszych oczekiwań.

Możecie też liczyć na atrakcyjne ceny i wieloletnie doświadczenie. Na naszej stronie internetowej umożliwiamy przeprowadzenie pełnej wizualizacji danego rozwiązania, między innymi pod kątem kolorystycznym, dzięki czemu w tym momencie na etapie projektu będziecie mogli sprawdzić, jaki dobór barw sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości ciepło namawiamy do kontaktu telefonicznego względnie mailowego. W naszej propozycji znajdziecie też Państwo między innymi liczne okładziny czy elewacje. Polecamy się!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 05.04.2019 14:14:32)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 07.11.2016 19:10:03)

Podlinkuj wpis:
Category: extrememt  Tags: ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz