Kamerowanie kanałów

Kamerowanie kanałów

Prawie każdy z nas napotkał już nie po raz pierwszy z pewnymi kłopotami ściśle powiązanymi z systemami sieci kanałowych rożnego rodzaju. Awarie samoistne, wady konstrukcji, oględziny co pewien okres czasu, obszary budów , które wymagają tworzenia i inspekcji sieci kanalizacyjnej zgodnie z prawem budowlanym. Żeby podołać potrzebom obecnego rynku usług, potrzebna jest elastyczność, solidność i zaplecze sprzętowo technologiczne, które sprosta oczekiwaniom klientów.

Marka Gorkan pełni pomoc w wąskim zakresie serwisowanie sieci kanałów. Głównie oferta może być skierowana dla firm budowlanych, przedsiębiorstw mniejszych, zakładów produkcyjnych, ośrodków gminnych, bloków, ogromnych centrów handlowych, zarządzaniadróg, domów wielorodzinnych i bardzo wielu innych na na obszarach naszego kraju.

Świadczymy pomoce monitorowania TV sieci kanałowych przy używaniu nowoczesnego wyposażeniu. Powoduje wykrycie i prawidłową lokalizację niesprawnego rurociągu oraz miejsca zbyt gęstego systemu korzeni. Oferujemy oczyszczenia metodą ciśnieniową rożnego rodzaju instalacji WUKO : sanitarnych, deszczowych, czy technologoicznych, do do promienia o długości 20 cm.

Zajmujemy się również profesjonalnym wycinaniem korzeni metodami hydrodynamicznymi, przy pomocy wyrębiarek rotacyjnych, przez co może umożliwić gratisowo zaoszczędzić naszym zleceniodawcom sporo czasu i fundusze.

Cechuje nas, to, że działamy właściwie z normami prawa budowlanego.

Podczas wykonywania przeglądu najważniejsze jest dobranie typu kamery oraz natężenia światła do średnicy. Inspekcję TV – Gorkan tylko wykonujemy które z kolei jest zgodne z PN-EN 13508-2 Stan zewnętrznych systemów kanalizacyjnych, Całościowy system kodowania inspekcji wizualnej jest stosowany zgodnie z PN-EN 752-2; 2000

Systemy kanalizacyjne – podczas kończenia procesu budowy, a także podczas ich późniejszego działania niestety nie odbędzie się bez przeprowadzania sprawności i ewentualnej oceny systemów kanalizacyjnych (na przykład próba szczelności, kontroli CCTV inaczej nazywając monitoring TV który ma za zadanie uwzględniać spadki). Zgodnie z PN-EN 1610; 2002

Prowadzimy zarówno sprzedaż kamerek cyfrowych , które mają być używane dokanałowo i kamer, które są potrzebne do inspekcji telewizyjnych. W naszej realizacji zleceń marka Gorkan szczególnie dba o profesjonalizm i bardzo wysoki standard świadczonych usług. Wysokiej klasy sprzęt , którym się posługujemy każdego dnia pozwala szybko i w jak najmniejszym odstępie czasowym wykonać powierzone nam zadanie. Bardzo wysoka jakość i konkurecyjnie ceny są zapewnieniem, że podczas wyboru usługi firmy Gorkan możecie być Państwo pewni, że zlecenia nam powierzone zostaną zrealizowane w najlepszy dla nas sposób.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 43 (ostatnio: 21.12.2021 19:25:39)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 01.07.2016 10:41:25)

Podlinkuj wpis: