Kilka pomysłów na promocje biura rachunkowego

Kilka pomysłów na promocje biura rachunkowego

Podstawą każdego biznesu jest znalezienie odbiorcy. Nie ma sensu ukrywać że każdy biznes padnie jeżeli nie uzyska zadowalającej ilości zainteresowanych usługami osób. Jest to oczywiste i raczej nie należy nikomu o tym wspominać. Tu musimy zadać sobie pytanie jak najlepiej do tego odbiorcy dotrzeć. Najlepszym planem jest reklama. Mało kto wie jak powinno to wyglądać by reklama zwróciła pożądany skutek. Dlatego dziś podsunę wam trochę porad jak reklamować Twoje biuro rachunkowe.

Usługi księgowe to specyficzna branża. Sporo osób decyduje się wybrać biuro rachunkowe kierując się opiniami swoich przyjaciół którzy jakąś działalność już prowadzą. O takiego klienta nie zawalczysz jeżeli Twoje usługi księgowe to nowy biznes. Lepiej się skupić się na odbiorcy który zastanawia się jak znaleźć dobre biuro rachunkowe i idzie szukać informacji w necie. Mamy XXI wiek i teraz wszyscy szukają informacji w necie. Właśnie w tym miejscu musisz reklamować swoje usługi księgowe.

Google to jedyna licząca się wyszukiwarka na świecie. Wielki lider który dyktuje warunki. Dlatego reklamowanie swojej firmy warto rozpocząć od zaistnienia właśnie tam. Reklamę w Google dzielimy na dwa sposoby. Pierwszym z nich to kampanie AdWordS a drugi to SEO. Każdy z tych sposobów wymaga właściwego budżetu który umożliwi nam rozwiniecie skrzydeł. Na czym polega różnica?. SEO to techniki które poprawią pozycje naszej strony w naturalnych wynikach wyszukiwania. Co nam to mówi?. Na przykład wpisując słowo kluczowe biura rachunkowe Elbląg nasza strona jest na pierwszym miejscu. AdWrods to po prostu reklama wykupiona w Google. Reklamy widnieją albo nad wynikami naturalnymi albo pod nimi. Tu rozliczamy się za kliknięcia. Google mówi ile musimy zapłacić za klik. My ustalamy ile chcemy zapłacić. Momencie kiedy fundusze wyczerpią się nasza reklama przestanie się pojawiać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 24.12.2017 14:08:54)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 25.02.2017 23:04:55)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz