Klinika medycyny estetycznej • SPA • Endermomed – Częstochowa

Klinika medycyny estetycznej • SPA • Endermomed - Częstochowa

Gabinet medycyny estetycznej Endermomed zlokalizowany jest w Częstochowie. Wybór tego miejsca to gwarancja najnowocześniejszych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi pielęgnacyjne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wizyta u nas oznacza skorzystanie z najnowszej wiedzy medycznej w atmosferze relaksu i luksusu. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem najbardziej wymagających klientów. Endermomed tworzy personel pełen pasji, który posiada odpowiednie wykształcenie i doświadczenie. Dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Ponadto w swojej ofercie posiadamy spersonalizowane serię zabiegów, plany dietetyczne oraz innowacyjną terapię odmładzającą Genoxage, która składa się z kosmetyków stworzonych na bazie materiału genetycznego. Do wykonywania zabiegów wykorzystujemy aparaty najwyższej jakości. Korzystamy ze sprzętu renomowanych firm takich jak: Fraxel, Mantis, Liposonix, Clear & Brilliant oraz wielu innych.

Przygotujemy spersonalizowany program zabiegów dla jeszcze lepszych i szybszych efektów. Oferujemy także konsultacje z dietetykiem, który pomoże Ci zadbać o idealną wagę, zdrowie i atrakcyjny wygląd.

W trosce o wygodę naszych pacjentów przygotowaliśmy bezpłatny parking na posesji. Nasz gabinet, chociaż zlokalizowany jest przy głównej ulicy, pozwala uciec na chwilę od zgiełku świata, wyciszyć się i odprężyć.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 14.06.2019 02:41:34)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz