Koniowozy

Koniowozy

Jesteś zainteresowany usługami firmy oferującej zabudowy ciężarowe? Nienagannie wiesz jak mocno jest znaleźć sprawdzonego, uczciwego oraz rzetelnego fachowca? Ani trochę nie masz pojęcia komu mógłbyś zaufać oraz powierzyć to zagadnienie? O ile tak koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy!

Przedsiębiorstwo Tramp działa na rynku od wielu lat oraz dzięki naszemu doświadczeniu, i kadrze wykwalifikowanych pracowników wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną oraz kojarzoną z troskliwie wykonaną pracą.

W naszej propozycji znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie oraz lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy oraz żurawie, i doświadczony serwis.

Nienagannie zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest ukontentowanie naszych klientów toteż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal, bacząc, tak aby wszystko było wykonane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi wytwórców samochodów ciężarowych.

W celu zagwarantowania najlepszej klasy naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi rzetelność w interesach. Do kręgu naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, i bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Dbamy, żeby nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości oraz wymagania stawiane przez rynek toteż zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich oraz włoskich.

Jeżeli, stąd poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe pożądane byłoby skontaktować się z nami! Zaufało nam już wielu klientów oraz każdy z nich wystawia nam jedynie pozytywne referencję! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że kooperacja z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 02.05.2018 02:15:53)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 18.12.2016 08:59:44)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz