KotyMaineCoon.pl

KotyMaineCoon.pl

O ile jesteś jednostką, jaka interesuje się zwierzakami, to z dużą dozą pewności poważnie intryguje Cię temat kociaków. Zwierzęta te są bardzo radosne i potrafią dostarczyć opiekunowi masę frajdy. Właśnie dziś musimy przybliżyć Wam dwie rasy tych zwierząt, jakie są ze sobą bardzo często mieszana. Mówimy teraz mianowicie o kociakach Maine Coon, jakie często mylone są z kotami norweskimi leśnymi. Mamy nadzieję, że po zaznajomieniu się z tymi kwestiami zdobędziecie wiedzę, jak prawidłowo zidentyfikować te koty i pojąć czym w końcu te dwa gatunki kociaków się od siebie różnią.

Kociaki te pozornie są do siebie bardzo podobne. Mają taki wygląd zewnętrzny, który dla osoby nie znające się może być nawet taki sam. Realia są jednak takie, że kocięta te są inne, a rzeczy te najbardziej uwydatniają się w takich dla przykładu cechach: głównie chodzi o wagę, koty Maine Coon są nieco mniejsze. Koty leśne norweskie mają też bardziej uwydatnione kości policzkowe i większe oczy, jakie są ułożone na skraju czaszkI. Co dla niektórych z nas ważne, koty norweskie leśne mają milsze w dotyku futro, z kolei koty maine coon mają mocniej zarośniętą głowę. Wyjątkowo fascynujące jest także to, że koty norweskie leśne nie potrafią miauczeć, a zdolność tę doskonale opanowaną mają koty Maine Coon.

Oba te gatunki łączy jednak to, że są one bardzo przyjacielskie i lubią towarzystwo człowieka. Świetnie nadają się przez to do nabycia do rodzinnego domu.

Gdzie nabyć koty Maine Coon?

Jeżeli zamartwiasz się nad tym, gdzie kupić można koty MaineCoon, jakie mają szansę być świetnym umilaczem życia dla każdej osoby, to obowiązek masz wiedzieć, że hodowle kotów Maine Coon rozrzucone są po całym kraju. Skutkiem tego bez trudu wyszukasz takiego typu hodowlę, która jest niedaleko Ciebie i spełnia wszystkie Twoje wymagania. Aby odszukać listę najbardziej znanych hodowli spojrzeć musisz na taką stronę: hodowcy Maine Coon. Do czego w sumie bardzo Cię przekonujemy, bo koty o jakich mowa to świetne zwierzęta!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 10.08.2021 10:54:02)
  • yahoo: 18 (ostatnio: 16.02.2018 08:59:20)

Podlinkuj wpis: