Kowalstwo artystyczne

Kowalstwo artystyczne

Znana Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg oferuje Państwu szeroki dobór swoich artykułów.

Przedsiębiorstwo wykonuje różne przedmioty z daleko przetworzonego artystycznie metalu, robiąc m. in. ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty kute, latarnie stojące i również przyścienne, żyrandole do kościołów i również innych wnętrz.

Zajmujemy się również rekonstruowaniem starych detali kowalskich. Wszystkie produkty, jakie wykonujemy dla naszych klientów, tworzymy na bazie własnych, autorskich projektów, które dostosowujemy do życzeń i również wymagań zamawiających. Zwracamy też uwagę na to, żeby rzecz, jaki wykonaliśmy w naszej pracowni, nienagannie komponował się z wnętrzem, w którym będzie on funkcjonował.

Realizujemy też wszelkie indywidualne i również nietypowe zlecenia w zakresie kowalstwa artystycznego. Mamy możliwość podjąć się zasadniczo każdego zlecenia, jesteśmy otwarci i również chętnie doradzamy naszym klientom, rozwiewając ich wątpliwości. Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg ma uprawnienia konserwatorskie w zakresie kowalstwa artystycznego , które zostały wydane przez wojewódzkiego konserwatora zabytków i również z tej przyczyny nasza przedsiębiorstwo, jeśli zachodzi tak potrzeba, wykonuje także prace konserwatorskie.

Trudnimy się również wystrojem wnętrz obiektów sakralnych. Projektujemy i również robimy kraty kute, kute żyrandole, kinkiety, świeczniki i również inne elementy dekoracyjne. Do naszej pracy podchodzimy sumiennie i również profesjonalnie, zależy nam albowiem na uznaniu i również zadowoleniu klientów.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kowalstwoszerlag.pl i również do zapoznania się z pełną propozycją naszej pracowni.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 07.06.2018 00:24:53)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz