Kurs masażu Kielce

Kurs masażu Kielce

Bio-Mas to miejsce, gdzie możecie zdobyć wykształcenie w zakresie masażu. Skoro interesuje Was owa tematyka i czujecie się z nią dobrze, to zdecydowanie zgłoście się do nas na szkoleń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, stąd możecie być pewni niniejszego, iż coś na pewno u nas dla siebie odszukacie. Kursy organizowane są w małych, klimatycznych grupach od 4 do 6 osób. To dzięki takiemu osoba prowadząca szkolenie jest w stanie poświęcić więcej czasu uczestnikom, lepiej przygotowując ich do wykonywania konkretnych rodzai masażu.
Szkoła masażu posiada własną siedzibę w Kielcach. Spośród naszych usług czerpią nie tylko mieszkańcy miasta, lecz również osoby, które przyjeżdżają do nas z okolic Kielc. Dziękujemy za obdarzone zaufanie. Dbamy o to, żeby każda osoba mogła wynieść od nas konieczne informacje, a co najistotniejsze umiejętności. Na naszej liście szkoleń znajdują się innowacyjne metody masażu SPA, masaż w zabiegach SPA, masaż gorącą czekoladą, miodowy masaż rosyjski, kurs masażu balijskiego, masaż bambusem, kurs masażu lomi lomi, ale także mnóstwo innych.
Przekonajcie się sami, iż zawsze odszukacie się pod opieką wykwalifikowanej kadry. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, jakie obecnie są w stanie samodzielnie wykonywać poszczególne zabiegi.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 28.07.2022 06:08:23)

Podlinkuj wpis: