Lakiery do drewna

Lakiery do drewna

Przedsiębiorstwo. SOPUR zlokalizowane w Bydgoszczy istnieje na krajowym rynku już od roku 1988. Od początku firma jest znana z wytwarzania towarów dekorujących, pielęgnujących, oraz tych, które służą do zabezpieczenia drewna. Klienci mogą wybierać towary z szerokiego asortymentu bejc, patyn, lakierów, wyrobów olejowych, czy rozcieńczalników. Klientami, którzy chcą zakupić roztwory nitrocelulozowe, są tak bywa największe fabryki mebli na terenie tak Polski, jak i również całej Europy. Do kontrahentów zaliczają się także sieci hurtowni, które mają swoje punkty na terenie całego kraju, oraz niewielkie zakłady. Spółka z o.o. SOPUR z siedzibą w Bydgoszczy wyróżnia się na krajowym rynku niemałym doświadczeniem. Do produkcji roztworów stosuje się najlepsze rozwiązania technologiczne. Przedsiębiorstwo zatrudnia także wykwalifikowaną kadrę, która po mistrzowsku zna się na swoim fachu. Wszystko to wespół sprawia, że Spółka SOPUR jest ekspertem zarówno w dziedzinie ochrony jak i również dekoracji drewna.

SOPUR stawia sobie za cel zaspokajanie rosnących wymagań klientów tak w zakresie jakości towarów, jak i również ich kolorystyki, ich serwisu, czy doradztwa technologicznego. Na przestrzeni wielu lat przedsiębiorstwo zapewniła sobie zaufanie klientów, oraz współpracę, która owocuje kompleksową i również przez cały czas rozwijającą się propozycją towarów. W ofercie znajdują się towary do: barwienia, lakierowania, olejowania, do podłóg. Co więcej można zamówić rozpuszczalniki, towary, które są idealne na dworze, na mdf, na ceramikę i również szkło. W ofercie są również dostępne towary uzupełniające, takie jak korektory do bejc, czy koncentraty do lakierów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 29.12.2017 17:33:22)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 15.10.2016 14:54:44)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz