Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne

Sklep medyczny stacjonarny. Posiadamy przedmioty medyczne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w ośrodku. Łóżko to świetne dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko medyczne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego. Prowadzimy usługi wypożyczania m.in. łóżek szpitalnych dla ludzi niepełnosprawnych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno użytkowników jak i opiekunów. W razie potrzeby transport we wskazane miejsce plus złożenie. Ceny najkorzystniejsze w kraju. W naszej propozycji znajdą Państwo także schodołazy doskonale radzące sobie ze schodami . Ponadto mamy w ofercie podnośniki niepełnosprawnego. A także wózki dla osób po wypadkach, kule rehabilitacyjne, podpórki ortopedyczne. Działamy na obszarze całego kraju, woj. łódzkiego,. woj. wielkopolskiego,. Jeśli jesteś w potrzebie skontaktuj się pod wskazany telefon, a na pewno pomożemy Wam dobrac odpowiedni rodzaj sprzętu medycznego.

przedmioty medyczne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w ośrodku. Łóżko to świetne dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko medyczne jest sterowane elektrycznie.

W naszej propozycji jest także schodołaz likwidacja barier dla osób chorych na wózku. Jest on idealny do jazdy po schodach osób dorosłych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Ponadto proponujemy wynajem podnośnik do opieki nad chorym. Ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie pacjentów. Służy pomocą w toalecie i odciąża kręgosłup i plecy. W sklepie dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Jaki wózek inwalidzki powinieneś kupić? W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego winniśmy najpierw zrobić kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, które artykuły będziemy musieli nabyć, a także, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Niewątpliwie nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, które mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Dużym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.02.2018 15:14:46)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz