Media System

Media System

Spółka Media System Olsztyn zajmuje się szeroko pojętymi instalacjami dla domów i firm. Dostarczamy rozwiązania techniczne, które podnoszą komfort życia i użytkowania domów i obiektów firmowych. Poniżej opiszemy kilka najważniejszych usług, świadczonych przez Media System w Olsztynie.

Instalacje elektryczne to podstawowa działalność naszej firmy. W ramach tej oferty wyróżnić możemy zaprojektowanie, wykonanie oraz pomiary instalacji elektrycznych. Montujemy gniazdka elektryczne, oświetlenie uliczne i domowe. W ramach instalacji elektrycznych proponujemy także montaż systemów alarmowych, kamer cctv, domofonów i wideofonów, sieci IT, czy zbiorczej instalacji TV.

Kolejna istotna odnoga naszej działalności to napędy i automatyka do bram. W ramach tej usługi oferujemy wykonawstwo bram automatycznych różnego typu. Mogą to być bramy przesuwne do posesji, bramy segmentowe do garażu, czy też bramy do wykorzstania w przemyśle. Nasi specjaliści posiadają niezbędne szkolenia i certyfikaty do montażu bram enomowanych producentów, takich jak Krispol, Nice.

Wśród zyskujących popularność usług wyróżnić można montaż mechanicznej wentylacji z rekuperacją w Olsztynie i okolicach. Taka wentylacja gwarantuje wysoki komfort w pomieszczeniach oraz zmniejsza koszty ogrzewania.

Olsztyńska firma Media System to zespół fachowców, którzy kompleksowo sprawią, że Twój dom lub firma będzie bardziej użyteczny i bezpieczny. Na naszej witrynie internetowej znajdziesz fotki z realizacji, szczegółowy opis każdej usługi, blog firmowy oraz dane kontaktowe. Dowiedz się więcej o Media System, skorzystaj z darmowej konsultacji i śledź nasze profile w mediach społecznościowych.

Zachęcamy do kontaktu klientów z Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 26.06.2021 19:22:59)

Podlinkuj wpis: