Modelowanie i powiększanie ust

Modelowanie i powiększanie ust

Procedura modelowania ust polega na wypełnianiu warg kwasem hialuronowym. Wykonujemy operację w znieczuleniu miejscowym, przez co zabieg jest kompletnie bez bólu. Modelowanie ust to procedura doradzana pacjentkom, które dostrzegają problem niedojrzałych ust, pragnęły by ulepszyć ich kształt ust, albo dodać im jędrności. Realizuje się je także kiedy zachodzi konieczność rekonstrukcji lub konieczna jest poprawa asymetrii. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, właściwie brak jest ryzyka zrobienia pomyłki poprzez lekarza. W celu podtrzymania efektu uzyskanego w okolicy ust, zalecane jest ponowienie zabiegu po okresie 8 miesięcy. Sprowadza bardzo dobre rezultaty dla osób z mniejszym kolorem. Wyniki zabiegów są długookresowe, aczkolwiek nie są permanentne. Największym pozytywem zastrzyków jest fakt, że kwas jest kompletnie neutralnym rozwiązaniem, nie możesz się niepokoić o pojawienie się skutków niepożądanych. Modelowanie ust jest procedurą, podczas której specjalista podaje znieczulenie miejscowe, a później wprowadza preparat wyselekcjonowaną, najbardziej odpowiednią dla danego stanu, techniką. Efekty zabiegu podtrzymują się podczas następnych 8-18 miesięcy.

Zabiegiem podobnym do modelowania ust jest nieinwazyjna korekcja nosa. Priorytetem zabiegu jest korekta kształtu nosa z pamięcią o wyglądzie twarzy. Drobne wady, w postaci nierówności wzgórka, czy niewielkich braków proporcji, będą prostowane w czasie wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego oraz nie potrzebują kolejnego zabiegu korekcji nosa. Wynik pielęgnacyjny zabiegu zachowuje się całkiem długo, czasami nawet do 18 miesięcy. W czasie korekty nosa można realizować między innymi pomniejszenie, wyprostowanie, zwężenie, usunięcie garbu, skrócenie. Można także skorygować postawienie przegrody nosa.

Mieszanka Radiesse jest to dopełniacz pojemności, bezpieczny oraz nietoksyczny, jego głównym składnikiem jest minerał naturalny. Najważniejszymi wskazaniami do zastosowania preparatu są modyfikacje w rejonie buzi dotyczące uzupełnienia pojemnościowym, a także zmianie owalu buzi. Drugim dającym spektakularne wyniki zaleceniem dla środka Radiesse jest wypełnienie górnej części ręki, oraz korekcja nosa.

Środek Regeneris to wyjątkowy program wykorzystywania jednostek skóry, który opiera się na pozyskiwaniu cząstek z z krwi. Regeneris zawiera komórki i czynniki rozwoju, pobudzające naskórek do odnowy, przez co otrzymuje ona młody wygląd.

Produkty firmy Cytocare obejmują 3 różne gęstość Hyaluronanu. Mieszanki Cytocare działają gydrologicznie przeciwdziałając procesom starzenia się skóry przynosząc rezultat regeneracji oraz elastyczności.

Dzięki unikalnej budowie, stosowanie Dermapen pozwala na bardzo dobre rezultaty już po pierwszym zabiegu. Zabiegi wykorzystujące Dermapen są skuteczne w usuwanie zmarszczek Warszawa. Działanie Dermapen jest czysto fizycznym, pozbawionym efektów pobocznych, co przynosi skutek bezpośrednio na czas regeneracji po procedurze.

Inne preparaty wykorzystywane w nowoczesnej medycynie estetycznej to popularny Botox, Regeneris, Radiesse oraz Sculptra. Botox (botoks) (zwany również toksyną botulinową) jest to najbezpieczniejsza ,a także bardzo popularna procedura redukcji zmarszczek. Należy pamiętać, że zabieg jest tymczasowy i powinno się go ponawiać jeżeli oczekujemy długotrwałych wyników. Zabiegi z wykorzystaniem botoksu są stosowane zarówno przez panie jak przez mężczyzn. Dzięki botoksowi bodźce nerwowe przebiegające z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych będą zredukowane, w efekcie tego mięśnie mimiczne nie przemęczają się ,a także nie rysują się zmarszczki.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 06.06.2022 07:03:14)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 23.06.2016 23:43:44)

Podlinkuj wpis: