Modelowanie parametryczne – megacad.pl

Modelowanie parametryczne - megacad.pl

Nasze przedsiębiorstwo proponuje aplikację do projektowania dla specjalistów z różnorakich branż.

Megacad jest programem , który powstał 1989 roku. Za jego sprawą możemy ustawić interesujące nas parametry modelowania 3D. W oparciu o jeden projekt możemy tworzyć projekty alternatywne. Możemy dzięki niemu na bazie dwuwymiarowej dokumentacji technicznej zaprojektować modele 3D i również 2D. Program staje się jeszcze bardziej powszechny na naszym rynku. Jest odpowiedni nie tylko dla projektantów, lecz również dla mechaników i również konstruktorów.

Dzięki złożonym aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych i aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze bardziej wygodna i również przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną i również rzetelną firmą. Nasze usługi są najwyższej jakości, wykonywane zawsze punktualnie. Jeśli masz pytania to znaczy wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

Oferujemy 30-dniową testową wersję programu Mega Cad, dzieki czemu będziecie mogli Państwo zapoznać się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Program ma bardzo mnóstwo funkcji i również jest bardzo uniwersalny, w następstwie tego naturalnie przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej ofercie znajduje się wersja CAD dla szkół-edukacyjna i komercyjna, lecz nie różnią się one istotnie. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy audycja MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl i do nawiązania kontaktu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 11.03.2018 20:17:40)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 18.12.2016 15:49:44)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz