Nawóz donasienny

Nawóz donasienny

Zakład pracy AGREKO to sprawny nieprzerwanie od 2000 roku kluczowy a także rzetelny producent nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu już lat swoją niemałą wiedzą a także doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO wytwarza różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów takich jak m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany ekumeniczny Trasvit, i multum innych podobnie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do zwiększenia plonu a także podniesienia jego jakości. Co więcej podwyższają odporność roślin na wszelkiego rodzaju choroby pochodzące od grzybów, a równocześnie wielce ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są także szalenie uniwersalne, co szalenie ułatwia ich aplikowanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to towary mikroelementowe, które przeznaczone są na początek do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo sumiennie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez oraz siarka, co wielce wpływa na lepszą jakość zebranych plonów. Zakład pracy AGREKO stawia na początek na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo niewyszukany droga towar ten można zmodyfikować można w prosty droga zmodyfikować a także skutkiem tego zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 11.01.2018 19:09:06)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 12.02.2018 08:33:47)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz