Neurologopeda młodzież

Neurologopeda młodzież

Podstawą działalności Elektrostymulacjapodniebienia.pl są specjalistyczne usługi związane z niebolesną elektrostymulacją podniebienia.

Nasze usługi kieruje w tym także do osób wymagających stymulowania rozwoju mowy, i osób z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami dyslalicznymi, porażeniem mózgowym, rozszczepem podniebienia, przebytymi operacjami w obrębie jamy ustnej. Realizujemy usługi na najlepszym poziomie, w takim razie sprostamy oczekiwaniom nawet w najwyższym stopniu wymagających pacjentów. Wykonywana przez nas elektrostymulacja podniebienia wspomaga kompleksowe leczenie osób z zaburzeniami logopedycznymi. Przez bez liku lat naszej działalności zdobyliśmy rozległą wiedzę oraz bogate doświadczenie. Zaznajomiliśmy się z wieloma skomplikowanymi przypadkami naszych pacjentów, za sprawą czego możemy stale podnosić wzorzec naszych usług.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, w takim razie perfekcyjnie znamy wymagania naszych pacjentów. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych aparatów do nie bolesnej elektroterapii. Umożliwia on wykorzystanie czterdziestu elementarnych rodzajów prądów oraz szerokie zakresy ich regulacji – drobiazgowo dobieramy parametry do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. O ile zależy Ci na szybkich i również skutecznych efektach zalecamy serię dziesięciu zabiegów, 4-5 razy w tygodniu. Gwarantujemy wsparcie pooperacyjne oraz kompleksową opiekę. Współpracujemy z Instytutem Matki i również Dziecka w Warszawie.

Mamy rewelacyjne podejście do dzieci, w takim razie żaden pacjent nie będzie musiał bać się zabiegu. Zabiegi elektrostymulacji podniebienia wykonujemy fachowo i również błyskawicznie – czas trwania wynosi ok 15 minut.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, a odpowiemy na każde Twoje zapytanie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 27.03.2018 17:50:35)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz