Obróbka skrawaniem -MIKROMAT

Obróbka skrawaniem -MIKROMAT

Przedsiębiorstwo „MIKROMAT” to najwyższej jakości usługi świadczone w branży przemysłowej. Produkujemy wyroby a oprócz tego detale toczone, w czym specjalizujemy się od wielu lat. Naszym atutem jest spore doświadczenie na rynku, za sprawą czego każde zamówienie wykonujemy w sposób solidny i również profesjonalny. Posiadamy najnowszej generacji maszyny, które umożliwiają nam terminowe realizowanie zamówień. Cechujemy się bogatąofertą, dlatego że produkujemy detale toczone w seriach, ale też w formie jednostkowej.

Naszą firmę zajmuje również obróbką na szeroką skalę. Zaufała nam szeroka grupa osób, która jest niezwykle ukontentowana z naszych usług. Dzieje się tak głównie z tego względu, że zatrudniamy w swoich szeregach jedynie doświadczonych pracowników. Realizujemy także profesjonalne frezowanie gwintowanie na specjalne zamówienie klientów. Poza tym posiadamy niezwykle przystępne ceny rynkowe, a propozycję dopasowujemy indywidualnie do danego klienta. Dzięki temu efekty końcowe naszych prac są zadowalające dla każdej ze stron.

Nasze maszyny gwarantują zainteresowanym osobom dużą dokładność wyrabianych detali. Produkujemy również specjalne osłony Bowden. Proponowana przez nas oferta znajduje swoich odbiorców nie tylko na terenie Polski, ale również w wielu krajach na dworze granicami naszego państwa. Interesuje nas również szlifowanie bezkłowe, w czym posiadamy spore zdolności, toteż jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie z tego zakresu tematycznego. Gwarantujemy fachowe podejście do sprawy a oprócz tego rzetelność wykonanych usług, za sprawą czego klient będzie ochoczo wracał do nas w przyszłości.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 14.03.2018 21:54:32)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz