Obudowy wentylatorów

Obudowy wentylatorów

Firma Fantech odpowiada na potrzeby klientów w zakresie wytwarzania a oprócz tego dystrybucji wszelkiego gatunku wentylatorów przemysłowych, które da się zastosować w różnych gałęziach przemysłu.

Posiadane przez nas wentylatory mają średnicę od 400 do nawet 1000 milimetrów a oprócz tego z powodzeniem wykorzystywane są w szczególności w suszarnictwie. Świetnie sprawdzają się w komorach do suszenia różnego gatunku ziół oraz tytoniu, a nawet drewna. Za sprawą swojej uniwersalności dużo gospodarstw rolnych korzysta z nich w przechowali warzyw albo owoców. Obudowy wentylatorów są mocne a oprócz tego wytrzymałe za sprawą użyciu dobrej jakości tworzyw sztucznych. Wentylatory osiowe firmy Fantech stosowane są także w budownictwie przykładowo do wentylacji hal produkcyjnych oraz klimatyzacji. Mają uniwersalne wdrożenie zarówno do zimnego, jak a oprócz tego ciepłego powietrza. W swojej propozycji mamy też części składowe wentylatorów. W przypadku uszkodzenia elementu mogą Państwo znaleźć u nas zamiennik. Jako firma wykonujemy również specjalne wentylatory na szczególne zamówienie klienta. W naszej propozycji znajdziecie Państwo wysokiej klasy wentylatory standardowe, kanałowe, wolnostojące czyli rewersyjne. Jako jedni z nielicznych posiadamy również dobrej jakości wirniki do wiatraków. Za sprawą użyciu najlepszych materiałów wytwarzane przez nas wentylatory są trwałe a oprócz tego wytrzymują duże zadłużenia. Wentylatory zdają również egzamin w przypadku dużego odpowiedzialność. Za sprawą zastosowaniu najnowszych technologii osiągają maksymalną wydajność przy jak najmniejszym zużyciu energii.

Dysponujemy też szerokim asortymentem silników elektrycznych, które bez problemów da się zastosować w przemyśle.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 04.02.2018 19:28:18)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.12.2016 06:24:29)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz