Ogrodnictwo

Ogrodnictwo

Sklep Ogrodniczy Sobieraj od 2 pokoleń funkcjonuje w Bilczy w woj. świętokrzyskim trudniąc się w uprawie i sprzedaży kwiatów rabatowych i balkonowych a oprócz tego drzewek ozdobnych. Przykłada specjalną sumienność do właściwej ekspozycji roślin kuszącej bogactwem kompozycji kwiatowych cieszących oczy mnogością barw i niespotykanych gatunków roślin.

Swoją propozycję kieruje zarówno do pasjonatów ogrodów jak i do osób zaczynających swą przygodę z roślinami ogrodowymi. Bilcza to miejsce dokąd można nabyć popularne i cenione pelargonie, surfinie, petunie i aksamitki. Można też nabyć rzadziej spotykane kwiaty balkonowe. Przedsiębiorstwo każdego roku poszerza propozycję kwiatów, krzewów i drzew ozdobnych na tle zainteresowania klientów. Każdy klient znajdzie coś dla siebie w szerokiej palecie roślin w przystępnych cenach. Znajdzie tam iglaki miniaturowe, żywopłotowe (tuje, cyprysiki, jałowce itp), drzewka i krzewy ozdobne z kwiatów lub liści (klony, różaneczniki, berberysy itp), drzewa i krzewy owocowe (jabłonie, grusze, brzoskwinie itp.) róże, wrzosy, byliny, pnącza. Sprzedając kwiaty i krzewy Fabryka Ogrodniczy proponuje też fachowe konsulting oparte na wiedzy i kilkunastoletnim doświadczeniu. Obsługuje klientów prywatnych a oprócz tego firmy doradzając w doborze roślin odpowiednich do miejsca i warunków, w których będą pielęgnowane. Poza roślinami można nabyć też korę dekoracyjną, torf kwaśny, ziemię uniwersalną i do iglaków, nawozy, środki ochrony roślin, grys a oprócz tego przybory ogrodnicze a więc wszystko co jest potrzebne do właściwej pielęgnacji roślin balkonowych i ogrodowych. Wielu klientów docenia dobór roślin i konsulting jakie mogą znaleźć w Bilczy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 27.10.2017 21:46:13)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 02.03.2017 01:39:03)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz