Oprawy oświetleniowe

Oprawy oświetleniowe

Wytwórca konstrukcji stalowych, Elmonter z Zagórowa, od przeszło 20 lat zdobywa swą pozycję na rynku krajowym i również zagranicznym.

W zakładach produkcyjnych w Zagórowie i również Michalinowie powstają artykuły w trzech grupach asortymentu: oświetlenie (słupy, maszty, skomplikowane systemy oświetleniowe, latarnie, oprawy), energetyka (słupy rurowe i również stalowe dla niskiego, średniego i również wysokiego napięcia, konstrukcje specjalne (pod sygnalizację, pod zasilanie hybrydowe, stalowe konstrukcje odgromowe). Nowoczesny park mechaniczny, nowoczesne technologie, przeszło stu wykwalifikowanych pracowników, styl organizacji pracy to sekret sukcesu Elmontera. Jego artykuły są najlepszej klasy, o czym świadczą posiadane certyfikaty. Poza powyższymi rozwiązaniami, Elmonter proponuje też robienie projektów budowlanych i również konstrukcji wykonawczych dla m.in. reklam i również wież oświetleniowych. W celu uzyskania szczegółów trzeba skontaktować się bezpośrednio z firmą, wybierając jedną z form podanych na stronie internetowej firmy www.elmonter.pl. Na wspomnianej stronie są się także katalogi latarni, opraw oświetleniowych, słupów rurowych konstrukcji oświetlenia drogowego.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo Handlowe Elmonter pracuje zgodnie z normami(PN-M-69009) i również wymogami technicznymi (Certyfikat Zgodności WE nr 1488-CPD-0286/Z), a na swoje artykuły daje gwarancję, z której warunkami trzeba się zapoznać w momencie zakupu. Duża konkurencyjność firmy, ciągły rozwój i również doskonalenie, auspicje o każdy niuans jest jej niewątpliwym atutem i również szansą na dalszym umacnianiu się na rynku konstrukcji stalowych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 12.06.2017 17:37:03)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 19.01.2017 02:04:47)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz