Owczarek niemiecki tresura

Owczarek niemiecki tresura

Szkolenie psa ma kilka poziomów zaawansowania – musisz wiedzieć o tym, że to tak jak z graniem na gitarze, nie nauczysz się perfekcyjnie grać długiego utworu na pierwszej lekcji, gdy nigdy wcześniej nie miałeś gitary w ręku.

Tak samo jest ze szkoleniem psów – bo szkolenie psów trzeba zaczynać od podstaw i nauki najpierw prostych rzeczy, aby potem przejść do rzeczy trudniejszych.

Zobacz chociażby, tutaj: owczarki niemieckie szkolenie, że szkolenie zaczynamy od rzeczy prostych a dopiero potem przechodzimy do zaawansowanego treningu psa.
Wyszkolenie czworonoga jest sprawą nader ważną. Zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego pieska. Czworonóg nauczy się w ciągu zajęć szkoleniowych, co mu wolno robić a czego nie można robić. Pies musi nauczyć się, jakie zachowania są dopuszczalne w człowieczym świecie. A które działania są źle widziane i nie akceptowane. Pies zdoła się tego nauczyć wyłącznie w trakcie szkolenia metodami pozytywnymi wykonanego przez człowieka. W innym przypadku pies – najlepszy kompan człowieka zachowuje się zwyczajnie jak każde inne zwierzę, które wcale nie zna człowieczych norm zachowania. Profesjonalne szkolenie psa pozwala też nauczyć psiaka robienia komend. Pies uczy się co dane wyrażenia ludzkiej mowy oznaczają.

Kiedy pies jest porządnie wyszkolony wówczas bez problemu możesz przyzwolić mu przywitać przechodniów bez strachu o jego złe zachowanie. Pies po szkoleniu będzie znosił obmacywanie jego różnorodnych części ciała – zobacz szkolenie labradora. Z racji tego będziesz mógł wykonać inspekcję stanu zdrowia psa. Po zakończeniu tresury pies będzie lubił z Tobą przebywać. Czworonóg będzie chciał znajdować się blisko swojego opiekuna. Oprócz tego piesek (czyli młody pies) będzie Cię słuchał i będzie pragnął wykonywać polecenia, które mu wydajesz.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 25 (ostatnio: 04.03.2022 01:06:24)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 07.06.2016 03:26:59)

Podlinkuj wpis: