Parking przy lotnisku Chopina

Parking przy lotnisku Chopina

Tegorocznego września państwo Michalscy zdecydowali wybrać się na wyśniony wypad do Włoch. Nie byłoby w tymże nic zaskakującego, gdyby nie to, iż oboje mają po osiemdziesiąt lat. Jednakże cały czas są względnie sprawni, zatem ich rodzina stwierdziła, iż muszą spełnić swoje marzenie. Michalski cały czas jest czynnym kierowcą, zatem najprostszą decyzją było to, iż na parking przy aeroporcie Szopena dojadą właśnie samochodem. Tak się stało, a dojazd autostradą z Piotrkowa przebiegł bez większych tarapatów. Staruszkowie szybko pożegnali parking Okęcie Szopena i wybrali się na teren hali odlotów. Tutaj sprawa była zupełnie prosta, bowiem wycieczka była zaplanowana poprzez specjalistyczne biuro turystyczne. Okres spędzony we Włoszech okazał się niezapomniany. Więcej niż 7 dni licznych przeżyć to doskonałe ukoronowanie życia Michalskich. Staruszkowie widzieli m.in. fontannę di Trevi i Forum Romanum. Na zwiedzeniu Bazyliki Św. Piotra w szczególności zależało Michalskiej, która jest bardzo wierząca. Po siedmiu dniach odpoczynku i modlitw państwo Michalscy wrócili bezpiecznie aeroplanem do swojej ojczystej Polski. Na nieszczęście po wylądowaniu na aeroporcie rozpoczęły się problemy, bowiem pan Michalski nie pamiętał, gdzie zaparkował swój pojazd. Zapoczęły się gorączkowe wyszukiwania. W sprawę był zaangażowany nawet syn Michalskich, który całkowicie nie wiedział o co chodzi ojcu, wrzeszczącemu do komórki – parking przy lotnisku Okęcie. Na szczęście sprawa zakończyła się pomyślnie, dzięki pomocy obsługi aeroportu.

Miejsce parkingowe Okęcie Chopina, parking przy lądowisku Chopina czy też po prostu parking przy Okęciu to oferty, które z całą pewnością nie zostaną niezauważone. Dlaczego? Toteż niewątpliwe, ponieważ parking przy porcie lotniczym zawsze jest potrzebny i jeśli chodzi o to to nie ma absolutnie żadnych wątpliwości.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 22.02.2019 04:08:55)

Podlinkuj wpis:
Category: extrememt Transport  Tags:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz