Pewny snowboard sklep – jak znaleźć?

Pewny snowboard sklep - jak znaleźć?

Pomimo tego, że za oknami jeszcze mamy lato w pełni, nieuchronnie zbliża się zima. Snowboardziści którzy poważnie myślą o najbliższym sezonie już w tym momencie rozglądają się za sprzętem na nowy sezon – może to być nowa decha, kurtka czy też np. rękawiczki. Doświadczeni riderzy zazwyczaj mają już swój „ulubiony” snowboard sklep, z którego oferty korzystają od dawna. Co jednakże mogą zrobić osoby „świeże” w zakresie jazdy na snowboardzie? Jak odszukać dobry sklep snowboardowy?

Markowe Snowboardy – wyznacznik jakości?

Niestety samo posiadanie w ofercie sklepu snowboardowego markowego sprzętu nie przesądza o tym, że interesujący nas sklep może zasłużyć na miano porządnego. Bez wątpienia – asortyment sklepu ma wpływ, bo firmy renomowane – Signal Snowboards, Lib Tech czy DC nie wchodzą zbyt często do podrzędnych sklepów w Wygwizdowie, jednak ważniejsza od asortymentu proponowanego przez sklep jest właściwa obsługa klienta. To kompetencja sprzedawcy jest najważniejszym czynnikiem przesądzającym o tym, czy snowboard sklep zasługuję na miano „dobrego” lub też nie.

Cena nie gra roli?

Bez wątpienia, cena to jeden z fundamentalnych kryteriów jaki bierzemy przy wybieraniu konkretnego sklepu sportowego, niemniej jednak warto pamiętać o tym, że za odpowiednią obsługę warto dopłacić. Dobrze wyszkolony fachowiec może nas uratować przed poważnymi pomyłkami – zakupem zbyt wąskiej lub zanadto miękkiej deski, nieadekwatnego rozmiaru buta czy też też po prostu – nieodpowiedniego modelu dechy snowboardowej.

Powinno się przy tym pamiętać, że większa część właścicieli punktów ze snowboardem wie, że produkt jaki jest w sklepie musi być zbyty, co skutkuje tym, iż sprzedający w wielu przypadkach godzą się na negocjacje co do ceny, częstokroć oferując upusty osiągające nawet wartość kilkunastu procent ceny standardowej.

Co winien posiadać w asortymencie sklep snobwboardowy?

Ten wcięcie może się wydać niedorzeczny, jednakże jest kluczowy. W asortymencie porządnego sklepu snowboardowego powinniśmy odnaleźć przede wszystkim produkty z różnorodnych grup cenowych – w przypadku desek snowboardowych w ofercie powinny się znajdować zarówno artykuły marek budżetowych (np. Raven Snowboards) jak także tych z wysokiej półki (GNU czy Never Summer).

Jeśli chodzi o ofertę towarów które powinny być w stałej sprzedaży na miejscu, to poza deskami snowboardowymi nie powinno w nim zabraknąć artykułów takich jak:

Świetną sprawą jest, jeżeli wybrany przez nas sklep, prowadzi także swój własny sklep internetowy lub inną stronkę, na której prezentuje osiągalny na miejscu towar.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 26.01.2020 19:50:24)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 05.05.2016 17:09:48)

Podlinkuj wpis: