Pilates instruktor kurs

Pilates instruktor kurs

Szukasz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę a oprócz tego poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę nie tylko ciała, lecz również umysłu. Namawiamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy lekcje na różnych poziomach zaawansowania a także szkolenia, warsztaty a oprócz tego kursy dla instruktorów. Stacjonarnie funkcjonujemy w Warszawie, lecz prowadzimy także lekcje on-line, indywidualnie a oprócz tego w grupach. Nasza kadra to certyfikowani nauczyciele z długoletnim doświadczeniem.

Lekcje indywidualne a oprócz tego grupowe

Lekcje indywidualne to możliwość precyzyjnego dostosowania ćwiczeń do wymagań a oprócz tego dyspozycja uczestnika. Nauczyciel, poświęcając czas zajęć tylko jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na precyzyjnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń a oprócz tego wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak a oprócz tego zaawansowanym. Lekcje grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom miewać się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia a oprócz tego warsztaty

W naszej propozycji mamy kompleksowe szkolenia, których ukończenie umożliwia na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Warsztaty składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy także warsztaty, w toku których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki a oprócz tego spędzają czas w miłej atmosferze. Namawiamy wszystkich chętnych do zaznajomienia się z naszą propozycją a oprócz tego rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: