Pisklęta kacze – drob.com.pl

Pisklęta kacze - drob.com.pl

Na stronie drob.com.pl jest szeroka oferta Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi aktywność związaną z odchowem różnego gatunku drobiu.

Posiadamy najwyższej jakości pisklęta kacze, kurze, gęsie oraz indycze, a w dodatku sprzedajemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych czy też przeznaczone do produkcji jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno duże fermy drobiowe jak oraz małe gospodarstwa wiejskie. Nasze nowoczesne zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie oraz Tulcach są objęte sprawdzonym nadzorem, który ma na celu zagwarantowanie towaru wolnego od chorób. Także parametry naszego drobiu poddawane są częstej kontroli, za sprawą czego wiemy, czy ptactwo ma zapewnione odpowiednie środowisko do życia oraz rozrostu, a innowacyjny przybory umożliwia regulację warunków otoczenia naszych produktów. Nowe pisklęta są poddawane mocnej selekcji, która umożliwia na uzyskanie jak doskonałej klasy. W zakładach produkcyjnych wykorzystywana jest technologia Petersime, która jest najnowocześniejszym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Pozwala to na kontrolę różnorodnych czynników takich jak ilość dwutlenku węgla czy też wilgotność. Dużym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin oraz mieszańce. Oferujemy również pisklęta brojlerowskie, które charakteryzują się przyzwoicie szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest sprawdzonym źródłem piskląt za sprawą wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak oraz wodnego.

Zapewniamy także dostosowany transport towaru do miejsca docelowego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 12.03.2019 01:31:17)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz