Pogrzeb

Pogrzeb

Kiedy odchodzi z tego świata osoba bardzo bliska,następuje w u nasczasrozpaczy. Próbujemy myślećwówczas o tym, jak w prawidłowy sposób pochować ciało osoby zmarłej.Jest związane to nie tylko z obciążeniamifinansowymi.Przewóz ciała, ceremonia kościelna,forma pochówku.Całość wymaga dużo czasu i poświęcenia.Większość osób nie ma na to po prostu chęci.

Nie mają Państwo ochoty na to,bykażdą z proceduryzwiązanych z pogrzebaniemzrealizować w innym miejscu?Męczy Państwa natłok spraw,którymi, trzeba się w tym okresie zająć?Czy wiecie Państwo, że jeden telefon zmienić wszystko?

Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” od (2002 roku|12 lat|od ponad 10 lat|przez dekadę)pełnicałościowe usługi pogrzebowe.Poprzez długie doświadczenie w tejżebranży sprawiło,że obsługę i jakość naszych usług w naszej firmie realizujemy na bardzo wysokim poziomie.

Posiadamybardzo szerokiesposobności w zakresie jakim jest transportciała w państwie, jak i w systemie między Państwami.Wszystkie typuścisłości związane z pochowaniem osoby zmarłej i sprawami kościelnymi, również należą do naszych usług. Możemy zaoferowaćbardzo obszernągamęurn i trumien , które z kolei są zróżnicowane pod kątem materiału, wyglądu,ceny,zgodnie z życzeniem Państwa.Posiadamy swoją własną chłodnię,dzięki czemu mają Państwo gwarancję,że ciało będzie w chlubny sposób przechowane. Również posiadamy swój dom pogrzebowy i kaplicę,co pozwala na całodobowe czuwanie i modlitwę przy osobie zmarłej.Na życzeniapotrafimy zapewnić Waswiązanki kwiatowe,palmy i wieńce,które dostarczymy pod wskazany adres.W ofercie istnieje szansa znaleźć usługi grabarskie w przypadku pochowku klasycznego,jak i zapewniamy obsługę w przypadku kremacji ciała. Aby pogrzebu nadać bardziej podniosłą formę, możemy dać Państwu możliwość zamówienia przez nas zakład orkiestry lub trębacza solowego. Umożliwiamy kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS,KRUS,PZU.

W trosce o wysokijakośćobsługi naszych klientów, zakład „Marcinkiewicz” jest w stanie zadbaćzarówno o sprawy powiązane z formą miejsca pochówku. W zależności od potrzeb i wymagań klienta, oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór krzyży i obudów nagrobkowych. W razie potrzeby potrafimy wykonać także prace przy ekshumacji na obszarze całego Państwa. Przede wszystkich jednak usługi świadczymy na terenie takich miast, jak: Pisarzowice, Stara Wieś, Wilamowice, Bielsko-Biała, Porąbka, Kęty. Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” to gwarancja pewności i spokoju.Postaramy się dołożyć wszelkich starań, żeby nasza firma w w 100% podołała Państwa oczekiwaniom.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 09.01.2022 14:45:21)
  • yahoo: 29 (ostatnio: 12.02.2018 00:53:29)

Podlinkuj wpis: