Pokazy Freestyle Football

Pokazy Freestyle Football

Freestyle Football to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu i sztuki. W ostatnich latach szczególnie popularna stała się ona na Zachodzie Europy, ale również w naszym kraju wzrasta liczba nie tylko jej fanów, ale też czynnie uprawiających ją osób.

Robert Guzik to jeden z najbardziej znanych polskich Football freestylowców. Jego niezaprzeczalne umiejętności zostały docenione nie tylko na krajowym podwórku, ale też w ważnych imprezach międzynarodowych. Lata ćwiczeń i znakomita piłkarska technika sprawiają, że pokazywane przez niego ewolucje i triki wzbudzają euforię wśródł sędziów a oprócz tego publiczności.

Pokazy Freestyle Football dzięki swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, aniżeli tylko wśród pasjonatów tej dyscypliny. Oferta wykonania freestylowego show wzbogaci każdą imprezę okolicznościową, biznesową czy branżową.

Pokazy w wykonaniu Roberta Guzika to zabezpieczenie udanej zabawy a oprócz tego zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one świetną alternatywę dla dobrze nam znanych występów muzycznych i podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik w toku występu zaprezentuje akrobacje i sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd a oprócz tego upper.

Oprócz tegowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się również propozycja warsztatów. Chociaż profesja Football freestylowca nie jest łatwa w nauce, to nauka prostych – z początkiem – sztuczek będzie z całą pewnością przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego uniwersalność – niezależnie od charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest on gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianego widowiska.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 02.05.2018 00:57:25)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 08.02.2017 18:51:48)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz