Powozy Śląsk

Powozy Śląsk

Zbliża się sakrament małżeństwa lub wieczór panieński lub kawalerski? Rozumiemy, że to wyjątkowy dzień dla dla Was. Pragniemy zaproponować Państwu możliwość przejazdu okazałą bryczką zaprzęgniętą w parę koni. Proponowane powozy, w sposób niezwykły wzbogacą ten niepowtarzalny dla Państwa dzień i stanowią istotną alternatywę dla podróży samochodem. Ośrodek Jeździecki Gonitwa dysponuje prawdziwą bryczką która zabierze Was w podróż do historii…

Uprzejmy furman dowiezie Was tam, gdzie tylko zapragniecie. Bryczka do ślubu towarzyszy Państwu od samego początku. Rozpoczynamy od wyjazdu po Pana Młodego i Panny Młodej. Kolejny etap to sesja fotograficzna w znanym miejscu. Jest to niepowtarzalna okazja użycia niebywale okazałej bryczki w celu uwiecznienia tego pięknego dnia. Po chwilach z fotografem odbywa się przejazd karetą do ślubu. Po zakończeniu uroczystości ślubnej furman zawiezie Młodą Parę do domu weselnego. Powóz do ślubu jest dostępny o ustalonej porze w celu przystrojenia. Powozy mają zadaszenie uniezależniające przejażdżkę od warunków pogodowych.

Uroczystość możemy ozdobić białymi gołębiami, które przyniosą szczęście

Ośrodek jeździecki GONITWA znajdujący się na Śląsku zapraszamy na stronę www.ojgonitwa.pl, gdzie zamieszczone zostały zdjęcia dostępnych bryczek oraz informacje kontaktowe zamieszczone dokonania rezerwacji powozu. Stawka za wynajem zależy od typu powozu, odległości od ośrodka jeździeckiego, czasu wypożyczenia oraz odległości pokonanej na miejscu i jest podobna do ceny wypożyczenia tradycyjnego pojazdu.

Sprawimy by ten dzień był wyjątkowy dla Ciebie oraz bliskich Ci osób. Niskim kosztem poczują się Państwo jak księżniczka i książe.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 17.09.2021 07:42:57)
  • yahoo: 18 (ostatnio: 05.02.2018 11:50:55)

Podlinkuj wpis: