Producent podajników wibracyjnych

Producent podajników wibracyjnych

Ovibra to przedsiębiorstwo, która oferuje najwyższej jakości na rynku przesiewacze wibracyjne oraz innego rodzaju maszyny zgodne ze specyficznymi wymaganiami Klientów. Historia firmy sięga XIX wieku, kiedy to istnieliśmy pod nazwą Oppelner Maschinenfabrik und Eisengiesserei von C. Loesch.

Dziesiątki lat działalności przenosimy na wykonywaną przez nas pracę. Nie odcinamy się od poprzednich dokonań, wręcz szanujemy przedtem zdobytą wiedzę. Nie zamykamy się na Państwa potrzeby, nasze towary dostosowujemy do zastosowań, w których będą używane. Zespół fachowców po odpowiednim wywiadzie a także ewentualnym zapoznaniem się z warunkami użytkowania, zmienia maszyny pod Państwa oczekiwania. Sprzedajemy zarówno pojedyncze urządzenia wibracyjne jak również kompleksowe systemy dla materiałów sypkich.

Zatrudniamy pracowników z długim doświadczeniem, dla których tworzenie oraz ulepszanie w tym momencie istniejących produktów nie stanowi najmniejszego problemu. Ciągłe szkolenia, rozwijanie posiadanych kwalifikacji oraz pęd do wiedzy sprawiają, że nasza robota jest także naszą pasją.

W naszej ofercie znajdują się jak też przesiewacze bębnowe, podajniki. dozowniki, kruszarki. Proponujemy niepospolity wybór urządzeń przeznaczonych do materiałów sypkich. Nasze rozwiązania cieszą się dużą zawodnością, gwarantując wytrwałość pracy. Nasi specjaliści pomogą Państwu dostosować rozwiązania dedykowane dla Państwa branży, wybrać maszyny dostosowane do gatunku materiału tak aby zapewnić maksymalną wydajność.

Namawiamy miło do odwiedzenia naszego serwisu, w którym zawarliśmy pełne informacje o sprzedawanych przez nas urządzeniach oraz misji firmy. Wierzmy, że nasza propozycja sprosta Państwa wszelkim potrzebom.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 23.02.2018 15:36:20)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 08.05.2016 01:59:58)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz