Rajstopy wzorzyste

Rajstopy wzorzyste

Przedsiębiorstwo „Egeo” to niezaprzeczalny lider w gałęzi pończoszniczej. Na polskim rynku funkcjonujemy od lat 90., lecz nasza firma zaistniała w latach 60. we Włoszech. To w tym malowniczym kraju zrodziły się nasze wizje, które urzeczywistniamy z powodzeniem od wielu lat, zyskując stosowne miejsce w branży odzieżowej lecz i w Polsce, lecz również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Naszym klientkom oferujemy siedem idealnych kolekcji, w obrębie których Panie znajdą bardzo sporo wysokiej klasy towarów: eleganckie rajstopy, pończochy samonośne, podkolanówki, skarpetki. Nasze kolekcje to; Oliwia , Passion, Arte, Erotica, Extrima, Medica i Summer. Wszystkie są zmysłowe i eleganckie w tym samym czasie. Zaskakują różnorodnością, z tej racji trafiają do rozległego grona klientek. Panie, które cenią sobie eleganckie rajstopy, w tym rajstopy wzorzyste, nie przechodzą obojętnie ramię w ramię towarów firmy „Egeo”. Szerokim zainteresowaniem pośród kupujących cieszą się również pończochy samonośne z kolekcji Erotica czy rajstopy wyszczuplające i modelujące sylwetkę z kolekcji Extrima. Panie, które szukają rajstop uciskowych, posiadają właściwości lecznicze i przeciwżylakowe, mogą sięgnąć po kolekcję Medica.

Naszą pasją jest projektowanie rzeczy pięknych, które znajdują wola nawet w największym stopniu wymagających klientek. Dbamy o jakość naszych produktów, stosując do ich wytwarzania najnowocześniejsze technologie. Ciągle też rozwijamy się dla naszych konsumentów, iżby mogli dostawać towary z najwyższej półki.

Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.egeopolska.pl i zapoznania się z naszą propozycją.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 15.11.2017 17:35:18)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 28.05.2017 21:56:23)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz