Regeneracja turbin maszyny rolnicze

Regeneracja turbin maszyny rolnicze

Przedsiębiorstwo Interhome Company Ltd. regeneracja turbosprężarek, to spółka z przeszło 25-letnim doświadczeniem. Niemałe doświadczenie z zakresu usług motoryzacyjnych, między innymi regeneracji turbosprężarek sprawiło, że przedsiębiorstwo w dynamicznym tempie zaczęła rozwijać się i również stawać się liderem na rynku motoryzacyjnym.

Przedsiębiorstwo zajmuje się skupem, sprzedażą a oprócz tego regeneracją turbosprężarek do aut osobowych, ciężarowych, ciągników rolniczych a oprócz tego sprzętu budowlanego, sprzedażą regenerowanych i również nowych turbosprężarek objętych gwarancją od 12 do 36 miesięcy. Przedsiębiorstwo posiada innowacyjny park maszynowy, umożliwiający regenerację wszelkich typów turbosprężarek, które po naprawie trafiają na testy na profesjonalnym analizatorze do ustawiania przepływów gazów spalinowych przez zmienną geometrię VNT, i również spory stok magazynowy zregenerowanych turbosprężarek (w przypadku braku zregenerowanej turbosprężarki na miejscu, czas standardowej regeneracji wynosi do 24h).

Zapewnienie jakościowego poziomu usług i również spełnianie wszelkich wymagań klienta, są zasługą posiadania szerokiego wachlarza usług i również wykwalifikowanej kadry pracowników, zapewniających profesjonalną i fachową obsługę w miłej a oprócz tego sympatycznej atmosferze.

Przedsiębiorstwo do chwili obecnej dała nowe życie przeszło 3 tysiącom turbosprężarek. Do tych zasług zalicza się również między innymi regeneracja turbin ciężarowe, a wszystko dzięki załodze, która ma wiedzę teoretyczną i również praktyczną, poprzez przebyte liczne kursy a oprócz tego szkolenia. Przedsiębiorstwo zapewnia 100% gwarancji długotrwałej pracy komponentów użytych przy naprawie turbosprężarki, dzięki najwyższej jakości użytych materiałów a oprócz tego rygorystycznej kontroli w procesie produkcji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 17.05.2019 23:21:33)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz