Rury pvc

Rury pvc

Historia firmy Europrofil sięga 2003 roku. Już od nie całkiem 15 lat staramy się łączyć stosowanie tworzyw sztucznych z ekologią. Wytwarzając swoje produkty wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które są poddawane procesowi odzysku.

Jesteśmy bardzo dużym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego rodzaju. Surowiec poddany odzyskowi oferujemy też jako regranulat PVC producentom parapetów, profili okiennych, grodzic oraz innego rodzaju wyrobów wykorzystujących ten materiał. Kupując nasze produkty mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby najlepszej jakości a przy tym mogą Państwo wraz z nami troszczyć się o środowisko.

Przemiał oraz regranulat pvc, który mamy w swojej ofercie jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to materiał najlepszej jakości. Przebieg technologiczny obejmuje między innymi selekcje i sortowanie ścinków (separacja innego rodzaju materiałów od PVC) i poddanie ich regranulacji. W toku materiał poddawany jest procesowi odgazowania i usunięciu wszelkich zanieczyszczeń. W swojej ofercie mamy też listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Wytwarzamy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym dziś stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na dobre połączony z oknem. Listwy tego rodzaju ułatwiają transport oraz montaż okien i zapewniają bardzo dobrą termoregulację oraz niską przepustowość dźwiękową mieszkań oraz domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 22.09.2018 02:53:30)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz