Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to obszar wydzielony na terenie województw łódzkiego, mazowieckiego a oprócz tego wielkopolskiego. Przeszło półtora tys. hektarów terenu objętych specjalnymi ulgami podatkowymi a także atrakcyjna lokalizacja w centrum Europy sprawiają, że jest to rewelacyjny wybór dla inwestorów. Na obszarze Strefy od lat z powodzeniem stawiane są mieszkania deweloperskie, biura na wynajem oraz hale produkcyjne, a wszystko to przy minimum kosztów a także zachowaniu najmniejszego możliwego ryzyka inwestycji.

Każdy wkład finansowy na terenie ŁSSE jest objęty pomocą publiczną. Pomoc taka, przyznawana w formie zwolnienia z podatku dochodowego, przysługuje nie tylko z tytułu inwestycji w infrastrukturę, ale również dla każdego przedsiębiorcy, który tworzy nowe miejsca pracy. Ponadto, w niektórych przypadkach, istnieje szansa zwolnienia z podatku od nieruchomości. Pragniemy wspierać małe a oprócz tego średnie firmy, więc właśnie nich przewidziane są najkorzystniejsze ulgi.

Pomoc publiczna Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie kończy się wprawdzie na ulgach podatkowych. Pracownicy Strefy pomagają również w sporządzaniu wniosków o podłączenie mediów, tj. gaz oraz elektryczność, a także w kontaktach z zarządcami tychże sieci. Co więcej, w ramach działania Strefy funkcjonuje program Partner, obejmujący rozległy zakres rzetelnych a oprócz tego sprawdzonych partnerów biznesowych, których obecność okazuje się przydatna na każdym etapie prowadzenia inwestycji, od projektów technicznych, przez budowę a oprócz tego nadzór, aż po rekrutację pracowników a oprócz tego doradztwo finansowe.

Dzięki wyjątkowym warunkom, jakie proponuje inwestorom Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, mogą oni być pewni swoich inwestycji jak nigdy wcześniej. Dzięki ulgom podatkowym a oprócz tego doradztwu finansowemu ryzyko praktycznie nie istnieje, a dogodna lokalizacja a oprócz tego rozbudowana sieć komunikacyjna ułatwiają prowadzenie inwestycji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 19.11.2018 17:40:41)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz