Salon fryzjerski Agnieszka Stawska

Salon fryzjerski Agnieszka Stawska

Salon fryzjerski Agnieszka StawskaZnakomicie zdajemy sobie sprawę z niniejszego, że powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” jest niezwykle adekwatne do niniejszego, co zastajemy w rzeczywistości. Potrzeba przeto zadbać o swoje włosy. W tym celu natomiast najlepiej pójść do sprawdzonego specjalisty. U nas łączymy dwa w jednym. Można uprzednio udać się do fryzjera, by ten zatroszczył się o nasze włosy, a potem do salonu kosmetycznego. Jesteśmy pewni, że oferta naszego salonu fryzjerskiego oraz salonu kosmetycznego spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy.

Salon fryzjerski w BydgoszczyJeżeli wyszukujesz profesjonalnego salonu fryzjerskiego w Bydgoszczy, to znakomicie natrafiłeś! Salon fryzjerski Agnieszka Stawska, jaki znajduje się na ul. Biłgoradzkiej 13a, jest jednym z najlepszych w mieście. Zapewniamy doskonałą jakość wykonywanych poprzez nas usług. W naszym salonie proponujemy:

strzyżenie damskie i męskie,modelowanie albo farbowanie włosów,wykonujemy także trwałą ondulację,pasemka lub baleyage,i powyżej to szereg zabiegów pielęgnujących włosy.

Ponadto oferujemy także zabiegi dające głębokie odżywianie włosów, laminację włosów, lub kreatynowe prostowanie włosów.Kosmetyka dłoni lub stópJak dobrze byłoby połączyć dwie rzeczy razem. Oraz dlatego wychodzimy na przeciwko szczególnie naszym klientkom, lecz panów dodatkowo gorąco namawiamy! W salonie kosmetycznym proponujemy:

pielęgnacje dłoni albo stylizacje paznokci,pielęgnacje stóp albo stylizacje paznokci,specjalistyczny pedicure podologiczny, inaczej leczniczy,klamrę korygującą,tamponadę,usuwanie odcisków i modzeli,zaś także masaż relaksacyjny stóp.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 15.03.2023 10:04:55)

Podlinkuj wpis: