Siatki poliestrowe

Siatki poliestrowe

Firma Kora określana mianem czołowego producenta dzianin technicznych. Co to określenie właściwie znaczy? Jesteśmy firmą, która w swojej produkcji stosuje najnowocześniejsze technologie. Powinno się dodać, że jesteśmy jedną z nielicznych firmą na terenie Polski, która dysponuje pełnym cyklem produkcyjnym. Nasza firma, czyli znany producent dzianin technicznych nieustannie modernizuje swoje systemy i również powiększa park mechaniczny, który jest bardzo nowoczesny. Dzięki tym wszystkim zabiegom, otrzymane w ten sposób produkty, w pełni odpowiadają oczekiwaniom naszych klientów i również najnowszym trendom rynkowym. Jako fabrykant dzianin technicznych dbamy o środowisko naturalne, stosując technologię, która jest energooszczędna.

Pośród naszej propozycji, bardzo szeroką popularnością cieszą się dzianiny welurowe. Welur bardzo miękka tkanina, która jest bardzo wysokiej klasy. Czym się charakteryzuje? Jest bardzo rozciągliwa a oprócz tego nadzwyczajnie puszysta. Niezwykły splot sprawia, że tkanina ma bardzo naturalny a oprócz tego wytworny wygląd. Dzianiny welurowe bezbłędnie nadają się jako tkaniny konfekcyjne, obiciowe bądź dekoracyjne. Niezwykle często są używane jako dodatki do strojów estradowych bądź odzieży.

Nasza firma posiada także, bardzo duży wybór jeżeli chodzi o dzianiny bieliźniarskie. Chodzi tutaj o dzianiny, które można zastosować do produkcji odzieży sportowej, codziennej i również tak popularnej ostatnimi czasy, modelującej. Taki rodzaj dzianiny bieliźniarskiej ma odpowiednio dobrany skład a oprócz tego stopień elastyczności. Uzyskujemy w ten sposób następstwo oddychania skóry, poprzez właściwe odprowadzanie wilgoci. Dzianiny bieliźniarskie mają różny nota elastyczności.

Polecam korzystanie z usług naszej firmy! Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z efektów swoich zakupów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 28.05.2018 06:43:21)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz