Składniki mieszanki do hydrosiewu

Składniki mieszanki do hydrosiewu

Polger-Kido zostało założone z myślą sprowadzenia do Polski doskonałej jakości preparatów służących do rolniczej i również ogrodniczej produkcji roślinnej i środków kluczowych dla ochrony środowiska.

śnisz o pięknym trawniku, a na przykład skarpa właśnie została ułożona czyli jest właściwie trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, oferujemy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz koncentrat z wodą, nawozem i również nasionami trawy i również spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa praktycznie zaraz puszcza korzenie i również silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz środek wykazują nadzwyczajnie wysoką aktywność biologiczną.

Potrzebny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Właśnie, że posiadamy taki produkt w swojej ofercie. Masz już dość strat, które są nieodzowne przy przesadzaniu roślin? Nasz środek uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni wykorzystuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Preparat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają proces osmozy, czyli przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, a więc do korzeni, zmuszając je w następstwie tego do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi roślina nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Implementacja preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni ułatwia ukorzenienie się rośliny w nowym i również obcym podłożu.

Nasze produkty są gwarancją sukcesu.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 23.05.2017 09:58:34)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 10.12.2016 05:19:27)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz