Skup srebra Warszawa

Skup srebra Warszawa

Kantor Dukat usytuowany w Warszawie serdecznie zaprasza Państwa do odwiedzin i również skorzystania z naszej propozycji. Nasz dokładny adres to Warszawa, ul. Kobielska 23. Sytuujemy się dokładnie na parterze w Galerii Grochów. Lokalizacja w samym środku z pewnością ma spory wpływ na to, że nasze usługi są niejednokrotnie wybierane przez klientów, lecz kluczowe znaczenie ma tu także nasz profesjonalizm a oprócz tego bogactwo propozycji. U nas można nabyć, sprzedać i również wymienić jak też takie waluty jak złoty polski, dolar amerykański, euro, funt brytyjski, frank szwajcarski i również dużo innych. Na stronie internetowej można sprawdzić aktualne kursy walut w naszym kantorze, które aktualizowane są co trzydzieści minut. Dla stałych kontrahentów oferujemy specjalne bonifikaty, od czasu do czasu oferujemy także promocję na konkretną walutę. Co więcej, wymiany można dokonać także przez internet.

Nasza placówka to aczkolwiek nie tylko kantor, lecz także komis i również skup srebra a oprócz tego złota. Lombard przyjmuje i również oferuje jak też takie produkty jak sprzęty RTV, telefony komórkowe, biżuteria a oprócz tego dużo innych. Jeżeli chodzi o srebro i również król metali, to oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i również od lat mamy stałych klientów w tej materii. Udzielamy też pożyczek pod zastaw i również to już od kwoty pięćdziesięciu złotych. Górna granica zależy już wyłącznie od potrzeb pożyczkobiorcy. Interesy z nami to jasne, przejrzyste zasady, formalności ograniczone do niezbędnego minimum a oprócz tego dbałość o każdego klienta i również indywidualne podejście do niego. Podsumowując – Dukat Kantor to Atrakcyjna lokalizacja, atrakcyjne ceny i również kursy wymiany a oprócz tego miła i również przyjazna powietrze współpracy. Miło zapraszamy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 05.11.2018 20:52:50)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz